374-54.162.123.74

Biz Kimiz?

Markazen.com ’ a Hoşgeldiniz.
Markazen 2015 yılında Asus Grup Lojistik Hizmetleri Reklam Pazarlama Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından kurulan ve perakende ayakkabı satışı denildiğinde fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan aynı zamanda da lider ve en güvenilir marka olmayı hedefleyen bir e-ticaret kuruluşudur.
Şirket Değerlerimiz:
Markazen.com Yenilikçi, adil, pozitif, müşteri memnuniyeti odaklı ve tutkulu bir iş anlayışına sahiptir.
Markazen.com en son trend, yenilikçi ve en son moda; stiletto, babet, bot, bootie, çizme, dolgu topuk, sneakers, sandalet, dolgu topuk ayakkabıları güvenle ve hızlı alabileceğiniz bir e-ticaret sitesidir.
Takipçileri ve müşterilerinden aldığı yorumlarla kendini sürekli geliştiren ve yenileyen güzel adımlar, dinamik ve sosyal bir e-ticaret sitesi olarak yoluna müşteri memnuniyeti odaklı olarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir.
MİSYONUMUZ:
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak.
VİZYONUMUZ:
Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.