687-54.162.123.74

Gizlilik & Kullanım Koşulları

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. Markazen.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.
Telif Hakları: Sağlanan servislerin teknik içeriği Markazen.com web sitesine aittir. Kullanıcı taraflı uygulamaların içeriği kullanıcıya aittir.
Kullanıcı Yükümlülükleri: Markazen.com sitesine üye olan veya bilgilerini paylaşan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.
Markazen.com sürekli güncellenen bir site olmasından dolayı, site üzerindeki bilgiler, özellikler ve servisler değişebilir.
Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair : Markazen.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere ve referanslara bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantılar reklam veya bilgi amaçlı yapılmış yönlendirmeler olabilir.
Markazen.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Markazen.com yönetimi sorumlu tutulamaz.
Hak ve Sorumluluklara Dair : Markazen.com sürekli güncellenen bir site olduğundan dolayı Markazen.com yönetimi site içeriğinde oluşabilecek içerik veya sistem hatalarından sorumlu tutulmaz.
Hertürlü içerik değişikliği istediği zamanda yapabilir. Bu hatalardan dolayı doğabilecek bilgi hatasından Markazen.com yönetimi sorumlu tutulamaz.
Markazen.com yönetimi sitenin kullanımdan doğabilecek direkt ve dolaylı hiç bir maddi ve manevi zarardan sorumlu tutulamaz.
Kullanıcılar Markazen.com sitesini kullanmaya başladıkları andan itibaren bu koşulları kabul etmiş sayılır.
Markazen.com yönetimi bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.